Prosinec 2014

Proč??? :(

27. prosince 2014 v 23:58 | Piiiiiiiiiig :( |  Diary
Prooooooooč???????? Je to hrozný :((((,když se houpete sem a tam,ty emoce který s váma cloumají a je to horší a horší,člověk se snaží a psychicky je na tom hůř.Může mi laskavě někdo vysvětlit,proč mám tak blbou váhu?????Váha nedělá výkyvy,nesnáším,když je váha dlouho na stejném místě pořád 54-55kg!!!!!!!Křičícíach jo!!!!!je jedno co pro to dělám,jestli celý den se držím a jím opravdu málo,nebo když si dám i ten řízek,prostě pořád je ta váha stejná,nevím,co mám dělat!!!!!!
Prosím poraďte,jak něco udělat s váhou,jsem fakt už bezradná :((,trvá to takhle už několik měsíců!!!!!
Jak to děláte vy??
Takový tělo,ach jo,proč ona ho má? a my co takové tělo nemáme,tak proč se tím tak trápíme??a nemáme ho i když pro to děláme první a poslední???To mě fakt vysvětlete!!!!!!!!!!!!Proč se mi tato animace tak líbí???Překvapený

Vzkaz pro SBéčka

27. prosince 2014 v 22:44 | pig,pig a zase pig |  Introduction
Sbéčka(oblíbené blogy,které mám přidané v přátelích), potřebuju se Vás na něco nutně zeptat!
Jak si prohlížíte svoje blogy a zjišťujete co vám kdo napsal? Chci si totiž projít celý váš archiv vašeho blogu a tak nevím, zda když vám napíšu nějaký komentář do článku, který jste tam vložily třeba před 4měsíci, jestli si to přečtete.
Pište jak to teda děláte,děkuji všem Líbající, mějte se pěkně a nezapomeňte, jsme všichni při jednom, nikdo V TOM není sám!!!!
Mám Vás rádaLíbající

Mentální anorexie

27. prosince 2014 v 1:41 | fakt prase |  Stories

Mentální anorexie je porucha charakterizovaná zejména úmyslným snižováním tělesné hmotnosti. Nemocní s anorexií neodmítají jídlo proto, že by neměli chuť, ale proto, že nechtějí jíst, i když to někdy popírají a uvádí různé důvody, proč jíst "nemohou".
Nechutenství nebo oslabení chuti k jídlu je většinou až důsledkem hladovění. Omezování se v jídle je naopak často doprovázeno zvýšeným zájmem o jídlo (myslí na něj, sbírají recepty, rádi vaří a vykrmují ostatní) a někdy i zvýšenou nebo změněnou chutí, například na sladké. Jde projev přizpůsobení se sníženému příjmu energie a některých živin.
Lidé trpící mentální anorexií si postupně zvykají na snížený příjem energie, prázdný talíř i žaludek, nadměrnou sebekontrolu v jídle, zapadlé břicho a vystouplé kosti. Jako by byli zakleti do dietní rovnice"energetický příjem = energetický výdej" a často si nepovolí normální jídlo, pokud si ho "nezaslouží" usilovným cvičením. Děsí se každého většího nebo energeticky hodnotnějšího jídla a snadno se cítí přejedeni. Podobně nekritičtí jako k velikosti porcí jsou i ke svému tělu.

Příčina

Kromě "dobrých důvodů k dietě" (například vzrůst tělesné hmotnosti, esteticky nevhodné rozložení tělesného tuku, matka nebo sestra drží dietu, v rodině se neustále komentuje jídlo a tělesný vzhled) hraje významnou roli i nejistota spojená se změnami v dospívání a v rodině, osobní zájmy (zejména některé sporty "vyžadující" nízkou tělesnou hmotnost nebo modeling), ale i nešťastná náhoda.
Důležité je vědět, že neexistuje žádná specifická příčina anorexie jejíž odstranění by vedlo k vyléčení. Většina psychických problémů, se kterými je možné se u nemocných s anorexií setkat je spíše důsledkem než příčinou nedostatečné výživy a vyhublosti.

Jak s ní začít bojovat???

Vyléčit se z mentální anorexie vždy znamená začít jinak a víc jíst a přibrat na tělesnou hmotnost přiměřenou věku a tělesné výšce. Pokud se nemocný skutečně chce vyléčit, je k tomu téměř vždy donucen okolnostmi (zdravotní nebo psychické obtíže, tlak okolí a rodiny). Jako každý normální člověk nejprve hledá snadné a nejméně bolestivé řešení.
První kroky by proto měly směřovat tím směrem, že přestanete odkládat řešení. Musíte hledat co Vám chutná, nebo co můžete jíst tak, aby Vám to nevadilo. Musíte rozšířit svůj jídelníček a zvýšit energetický příjem. Důležitým pravidlem je jíst mechanicky. Člověk, který se dlouho nadměrně omezoval v jídle a zvykl si na nízký energetický příjem se nemůže řídit pocitem chuti, sytosti a hladu.
V případě závažnější vyhublosti a u dětí je třeba se co nejrychleji obrátit na odborného lékaře.
Čemu je třeba se vyhnout?!
Nezbytnou změnu stravovacích a pohybových návyků (to je základ léčby mentální anorexie) často znemožňují některá nevhodná očekávání, která vedou k nekonečným odkladům, jako například:
  • nejprve musím přijít na to, co je příčnou mých obtíží;
  • počkám, až budu opravdu chtít;
  • musím jíst s chutí a když mám hlad;
  • musím si pomalu zvykat (během tří týdnů můžete zásadně změnit jídelníček a dostatečně zvýšit energetický příjem);
  • musím jíst to, co je zdravé a po čem mi není špatně;
  • musím jíst častěji a v malých porcích;
  • nesmím udělat žádnou chybu;
  • když budu víc jíst, měla bych se víc hýbat (naopak byste měli přestat spojovat příjem jídla s výdejem energie).
PIŠTE CO VÁS NAPADNE,VŠECHNO VŠICHNI OCENÍMEUsmívající se

Thinspo 3

27. prosince 2014 v 1:20 | Piiiiiiiiiig :( |  Thinspiration
Prozraďte,jak hlavně pracujete na svým bříšku,co pro to děláte,aby jste měly ploché břicha,piště,pište!!!
A tady je něco pro inspiraciMrkající

Přemýšlení

20. prosince 2014 v 23:40 | P. |  Stories
Tak mám opět antibiotika,teď chřipka letí na každého,co užNerozhodný.Když mám konečně čas na přemýšlení,když jsem doma a snažím se tu chřipku pokořit,tak přemýšlím opět o anorexii. Řeknu Vám,je to větší bída,než si každý myslíZamračený.Stačí jakékoliv naznačení o dietě,hubnutí,postavě,nebo když jste doma a máte ty antibiotika a nemáte chuť k jídlu,to všechno vyvolá opět myšlení na anorexii a zase je zde ten hrozný koloběh.Ocitám se na bodě mrazu,to znamená,nevím co je právě v tuhle chvíli dobrý,pro co se rozhodnout.Takže si dávám přemýslecí dny a mám takový načatý plán,tak doufám,že to výjde.Lidi,drž te se!!!! Je to potřeba!!!


Myslím, že tohle je tak akorát, se má ,kéž by....Plačící